Modern pentathlon camp

Prvý krát na Slovensku Modern pentathlon camp 

Koniec leta vyvrcholí na campe mladých päťborjárov. V spolupráci so Zväzom moderného päťboja a slovenskými päťbojárskymi klubmi, za päť dní zažijeme 5 krásnych a netradičných športov, ktoré sú súčasťou moderného päťboja. Vyskúšame si laserovu streľbu, plávanie v krásnom nerezovom bazéne, spoznáme základy šermu, zabeháme si a tiež sa prevezieme na koňoch. Okrem toho si zahráme spoločne bowling vyskúšame chodiť po lane tvz. slake line a mnoho iného. Tento camp bude zároveň sústredením pre už aktívnych, alebo začínajúcich moderných päťbojárov od ktorých sa môžeš veľa naučiť. 

Modern pentathlon camp je ideálna možnosť ako aktívne a netradične prežiť posledný týždeň prázdnin v krásnom prostredí. 

Cena: 140 € / 5dni

V tejto cene je zahrnuté:

- ubytovanie

- stravovanie 5 x denne + pitný režim - raňajky kontinentálne, desiata, obed, olovrant, večera (večera môže byť aj formou opekačky)

- vonkajší bazén - nový vyhrievaný bazén s možnosťou prekrytia počas nepriaznivého počasia.

- ranné a večerné plávanie 

- tenisový kurt na 3 hod/ deň

- vnútorný bazén - 2 x 1 hod. vstup

- 2 hod. bowlingový turnaj 


Záväzná prihláška do Modern pentathlon camp